Vyhledávání:

rozšířené

Košík

0 Kč

  • Tel.: 733 121 943
Výběr dle výrobce
Cenová bomba
Anketa

Kde jste nás našli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

Doporučte nás

BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix M i-Size (61 - 105 cm)

Výrobce:BRITAX RÖMER
Katalog. číslo:BRR022732
Poznámka k dostupnosti:Barva Blue Marble je za 10.990,-
Naše cena: 9 990 Kč (vč. DPH)
DPH:21%
Hodnocení:
Dostupnost:do 3 dnů v eshopu
Počet: ks

 Sedačka DU.990,-ALFIX M i-SIZE je flexibi,9lní novinka mezi dětskými autosedačkami, která je vhodná pro děti od 61 do 105 cm.

Díky rotaci o 360° lze autosedačku použít v obou směrech. A díky bočnímu natáčení ke dveřím auta je usazení a připoutání vašeho dítěte velmi snadné. Sedačky DUALFIX M i-SIZE vás ohromí nejen svými skvělými vlastnostmi, ale také svým designem, za který získaly ocenění – vaše jízda tak bude nejen bezpečná, ale i stylová.

Dlouhotrvající pohodlí pro vás i vaše dítě

 

Výsledek obrázku pro Dualfix M i-Size BRITAX RÖMER

Zatímco během prvních měsíců života vašeho dítěte využijete lehkou a přenosnou variantu dětské autosedačky, časem možná budete potřebovat autosedačku, která zůstane v autě. V takovém případě oceníte rotaci o 360°, která vám umožní dítě do sedačky snadno usadit a připoutat. Sedačka DUALFIX M i-SIZE je vhodná pro děti od 61 cm a nabízí 12 naklápěcích poloh ve směru i proti směru jízdy a nastavitelnou ochranu proti rotaci pro maximální pohodlí až do věku 4 let.

Barvy v ceně 9.990,-:
                

 Britax Römer Dualfix M i-Size 2018 Storm grey - 0Britax Römer Dualfix M i-Size 2018 Wine RoseBritax Römer Dualfix M i-Size 2019 Cosmos Black

  Storm Grey (9.990,-)                  Wineine Rose (9.990,-)      Cosmos Black (9.990,-)

 

Britax Römer Dualfix M i-Size 2019 Moonlight BlueBritax Römer Dualfix M i-Size 2019 Burgundy RedBritax Römer Dualfix M i-Size 2019 Fire Red! BRITAX RÖMER Dualfix M i-Size 2018 Black Ash

 Moonlight Blue (9.990,-)  Burgundy Red (9.990,-)  Fire Red (9.990,-)       Black Ash (9.990,-)

 

681420349
Blue Marble (10.990,-)

Zajišťujeme bezpečí každý den

Bezpečnost vašeho dítěte je naší hlavní prioritou. Proto v otázkách bezpečnosti neděláme žádné kompromisy. Naše interní standardy jsou ještě přísnější, než aktuální norma ECE R129 (i-Size). Sedačka DUALFIX M i-SIZE je vybavena mnoha inovativními bezpečnostními funkcemi, jako je například optimalizovaná ochrana před bočním nárazem SICT inside, kterou dodává speciální ocelový prvek uvnitř sedačky. Nebo náš patentovaný systém Pivot Link ISOFIX. Díky tomu můžeme zajistit, že vaše dítě je dobře chráněno v případě jakéhokoliv nárazu, ať už zepředu, z boku nebo zezadu. To je něco, na co se můžete spolehnout.

Kvalita vyrobená v Německu

Jsme přesvědčeni, že návrh a výroba našich produktů by se měly nacházet co nejblíže u sebe. Proto byla naše sedačka DUALFIX M i-SIZE plně vyvinuta, navržena i vyrobena v Německu. Ke schválení také musela projít mnoha testy v naší moderní interní laboratoři pro nárazové zkoušky. Díky tomu můžeme našim zákazníkům zaručit maximální možnou kvalitu. A to se netýká jenom součástí sedačky, ale i potahů a látek, které se všechny vyrábějí v Evropě. To všechno děláme proto, abychom mohli zajistit, že vaše i naše děti jsou na cestách vždy v bezpečí.

Rozměry (V x Š x H)
  • 48 x 44 x 74 cm
Váha výrobku
  • 15 kg
Fotelik samochodowy BRITAX ROMER DUALFIX M i-SIZE 3Fotelik samochodowy BRITAX ROMER DUALFIX M i-SIZE 4Fotelik samochodowy BRITAX ROMER DUALFIX M i-SIZE 2Související obrázekSouvisející obrázekVýsledek obrázku pro Dualfix M i-Size BRITAX RÖMERVýsledek obrázku pro Dualfix M i-Size BRITAX RÖMERBritax Römer Dualfix M i-Size 2019 Blue Marble - 0
 
 

Zpět na předchozí stránku.

Levné kočárky

  • Levné kočárky Prodej nových a bazarových kočárků. Levné značkové kočárky

Dětské postýlky

Dětské matrace a povlečení

Provozovatel

PETTO je rodinná firma fungující na českém trhu již více než 20 let.

Díky letitým zkušenostem s dětským sortimentem můžeme našim zákazníkům nabídnout to nejlepší zboží za výhodné ceny, rychlý záruční i pozáruční servis a nadstandardní služby jako zajištění náhradního kočárku, opravy do druhého dne, záruka na kočárek od termínu porodu atd.

Naši zkušení a ochotní zaměstnanci Vám rádi pomohou a poradí s výběrem vhodného kočárku, bezpečné autosedačky, postýlky a dalšího dětského zboží.

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.