Vyhledávání:

rozšířené

Košík

0 Kč

  • Tel.: 733 121 943
Cenová bomba
Anketa

Kde jste nás našli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

Doporučte nás

Canpol Ohřívač lahví Canpol Premium

Výrobce:Canpol
Katalog. číslo:Can9/271
Běžná cena v obchodech: 799 (vč. DPH)
Naše cena: 749 Kč (vč. DPH)
DPH:21%
Ušetříte: 50 Kč
Hodnocení:
Dostupnost:Na dotaz
Počet: ks

Ohřívač láhví a sklenic Canpol babies Premium je určen k ohřívání pokrmů v následujících typech láhví nebo sklenic:

• v lahvích se širokým hrdlem Canpol babies a většině jiných láhví se širokým hrdlem

• v klasických láhvích,

• v láhvích - slzách,

• ve sklenicích s hotovým pokrmem.
 

Ohřívač obsahuje: 
misku na ohřívání hustých pokrmů + 2 melaminové lžičky a držák, který usnadňuje ohřívání a vytahování sklenic nebo láhví malého objemu.
 

Jak bezpečně používat ohřívač?

1. Používejte a uchovávejte ohřívač mimo dosah ditěte.

2. Ohřívač napájejte ze sítě o napětí 220-240V.

3. Přístroj zapínejte do zásuvky s ochranným kolíkem.

4. Po každém použití odpojte ohřívač ze sítě a vylijte z ohřívače vodu.

5. Nezapomeňte, že v době, kdy je ohřívač v provozu, je naplněn vařící vodou.

6. Láhev nebo sklenici umístěte do ohřívače vždy před nalitím vody.

7. Než zapnete ohřívač do sítě, zkontrolujte, zda je naplněn vodou – pokud není, nezapomeňte ji dolít.

8. Nikdy neponořujte ohřívač do vody.

9. Upozornění! Aby jste předešli možnému ohrožení, svěřte výměnu poškozené napájecí šňůry výrobci, specializovanému odbornému servisu nebo kvalifikované osobě.

10. Do ohřívače vždy používejte převařenou nebo destilovanou vodu - předejdete usazovaní vodního kamene na topném tělese. Usazený kámen na topném tělese není předmětem reklamace.

Canpol Babies Ohřívač lahví Canpol

 

 

Obsah:

a) ohřívač s držákem

b) miska na ohřívání pokrmů

c) dvě melaminové lžičky (velká a malá)

d) návod k obsluze

 

Ohřívání pokrmu

1. Láhev s mlékem nebo sklenici s pokrmem vložte do ohřívače. Nezapomeňte vždy lehce odkroutit víčko sklenice. Vkládaná láhev musí být připravena ke krmeni (s dudlíkem, uzávěrem a víčkem).

2. Nalijte do ohřívače potřebné množství vody. Nezapomeňte! Množství vody závisí na velikosti ohřívané láhve nebo sklenice. Úroveň vody musí být vždy pod hrdlem láhve nebo sklenice.

a) Pokud ohříváte pokrm v malé láhvi se širokým hrdlem Canpol babies (120ml), udržujte úroveň vody v ohřívači o málo výše, než je úroveň mléka v láhvi.

b) pokud ohříváte pokrm ve standartních malých láhvích (120 ml) nebo vyšších láhvích všech typů (250 ml, 320ml), měla by úroveň hladiny vody být asi 2 cm pod úrovni horního okraje ohřívače,

c) při ohřívání pokrmu ve sklenici udržujte úroveň vody 1,5 cm pod horním okrajem sklenice.

Upozornění! Pokud ohříváte pokrm v malé láhvi nebo sklenici zvedněte držák co nejvýše, položte na něj sklenici a spusťte do ohřívače.

d) Pokud ohříváte pokrm, který má pokojovou teplotu v misce nebo pokud chcete udržovat teplotu již dříve ohřátého pokrmu, naplňte ohřívač vodou do poloviny a nastavte ovládač na maximálni teplotu (na třetí, největši tečku). Pak umístěte misku s pokrmem na ohřívač. Před vložením sklenice do ohřívače zvedněte držák co nejvýše, položte sklenici a spusťte do ohřívače. Pokud chcete udržovat stalou teplotu již dříve ohřátého pokrmu v láhvi, nastavte ovládač na minimum (na první, nejmenší tečku).

3. Zapněte do sítě.

a) Zapněte do sítě. Rozsvítí se kontrolka, která signalizuje chod ohřívače. Nastavte termostat na odpovídající symbol (viz tabulka). Pokud potřebujete v láhvi o libovolném objemu rychle ohřát pokrm, nastavte ovládač na maximum (třetí tečka). Po ohřátí pokrmu změňte pozici ovládače na první tečku. Pokud ihned nastavíte ovládač na jinou než maximálná pozici, bude doba ohřevu delší, než je uvedena v tabulce.

Upozornění! Časy uvedené v tabulce jsou pouze orientační. Berte rovněž v úvahu množství a vychozí teplotu ohřívaného pokrmu – pokrm z lednice se ohřívá déle. Dobu ohřívání ovlivňuje i materiál láhve (sklo, plast) a hustota pokrmu. V průběhu ohřevu můžete upravit nastavenou teplotu otočením termostatu.

b) Když se voda v ohřívači zahřeje na požadovanou teplotu, kontrolka se rozsvítí a zhasne. Signalizuje kontrolu teploty termostatem. První zhasnutí kontrolky oznamuje, že pokrm získal požadovanou teplotu. Ihned po ohřátí zkontrolujte teplotu pokrmu. Pokud je příliš vysoká, otočte regulator doleva, aby se termostat při příštím ohřívání dříve vypnul.

c) Po vyjmutí láhve nebo sklenice z ohřívače vypněte přístroj ze sítě, počkejte až vychladne a pak ho vyčistěte.

UPOZORNĚNÍ !

Před podáním ohřátého pokrmu dítěti, vždy zkontrolujte jeho teplotu!

• Po vytažení láhve z ohřívače důkladně promíchejte obsah energickým protřepáním a zkontrolujte teplotu odstříknutím několika kapek na hřbet ruky. Správně ohřátý pokrm nepálí ani nestudí.

• Po vytažení sklenice z ohřívače důkladně promíchejte její obsah lžičkou a zkontrolujte teplotu podávaného pokrmu na hřbetu ruky.

Údržba

Před čištěním odpojte ohřívač ze sítě a počkejte, až zcela vychladne. Po každém použití vylijte vodu z ohřívače a vytřete měkkou utěrkou dosucha jeho vnitřní i vnější část. Nepoužívejte žádné chemické čistící prostředky. Do ohřívače vždy používejte převařenou nebo destilovanou vodu - předejdete usazování vodního kamene na topném tělese.

Čištění

Pravidelně, každé 4 týdny odstraňte z ohřívače usazený vodní kámen jedním z níže uvedených způsobů:

a) Kyselina citrónová

Kyselinu citronovou (10g) rozpusťte v 200ml vody. Roztok nalijte do ohřívače. Zapněte ohřívač na 10 minut na maximum (třetí tečka). Po 10 minutách vypněte, vytáhněte ze zásuvky a na 30 minut odstavte. Pak roztok vylijte a ohřívač vypláchněte vodou.

b) Ocet

Do ohřívače nalijte roztok 50 ml octu a 100ml studené vody. Ponechte roztok v ohřívači dokud se vodní kámen nerozpustí. Pak vylijte roztok a vnitřek ohřívače opláchněte vodou.

Správná likvidace výrobku (opotřebeného elektrického a elektronickéhozařízení)

Tato značka zobrazená na výrobku nebo v dokumentaci znamená, že by se výrobek neměl po uplynutí životnosti likvidovat společně s jiným domácím odpadem. Aby se zabránilo možnému znečištění životního prostředí nebo poškození lidského zdraví díky nespravné likvidaci, oddělte je prosím od dalších typů odpadů a recyklujte je zodpovědně k podpoře opětovneho využití materiálních zdrojů. Informace o místu a způsobu správné likvidace a recyklace výrobku získáte u prodejce, u něhož jste výrobek zakoupili nebo na místním odboru životního prostředí. Tento výrobek by se neměl míchat s jinými komerčními produkty, určenými k likvidaci.

ZÁRUKA

Záruční doba je 24 měsíců od data nákupu (paragon a potvrzený záruční list jsou nezbytnou podmínkou při reklamaci). Ohřívač je možné reklamovat pouze v případě, že byl používan dle návodu, není poškozen pádem, znečištěn, není mechanicky poškozen a nemá porušené plomby.

UPOZORNĚNÍ! Ve vnitřní části ohřívače se může časem usazovat vodní kámen. Je to běžný jev a nepodlehá reklamaci. Zboží reklamujte prostřednictvím prodejny, ve které jste je zakoupili.

Zpět na předchozí stránku.

Levné kočárky

  • Levné kočárky Prodej nových a bazarových kočárků. Levné značkové kočárky

Dětské postýlky

Dětské matrace a povlečení

Provozovatel

PETTO je rodinná firma fungující na českém trhu již více než 18 let.

Díky letitým zkušenostem s dětským sortimentem můžeme našim zákazníkům nabídnout to nejlepší zboží za výhodné ceny, rychlý záruční i pozáruční servis a nadstandardní služby jako zajištění náhradního kočárku, opravy do druhého dne, záruka na kočárek od termínu porodu atd.

Naši zkušení a ochotní zaměstnanci Vám rádi pomohou a poradí s výběrem vhodného kočárku, bezpečné autosedačky, postýlky a dalšího dětského zboží.

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.