Vyhledávání:

rozšířené

Košík

0 Kč

  • Tel.: 733 121 943
Cenová bomba
Anketa

Kde jste nás našli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

Doporučte nás

Jak vybrat dětskou postýlku

Postýlka je místem, kde miminko tráví nejvíce času. Spolu s kočárkem a autosedačkou tvoří pilíře dětské výbavičky a její výběr je neméně důležitý.

Ačkoli postýlka není kočárek, nemusíme řešit její pohyblivost a váhu, přeci jen existují faktory., které by při výběru postýlky měly být zohledněny.

Materiál

Při výběru postýlky pro miminko se můžete setkat s různým materiálem, nejčastěji však s dřevěným masivem. Kvalitní postýlka z dřevěného masivu je pro dítě ideální a často se dědí po generace.
Nejčastěji se setkáte s postýlkami z bukového a borovicového dřeva. Bukové dřevo je velmi tvrdé a odolné, borovice je oproti tomu měkkčí a lehčí.

Velikost

Základní rozměry dětské postýlky jsou 120x60cm. Lze zakoupit i postýlky větší, většinou 140x70cm, které budou vyhovovat i starším dětem (cca do 5 let)

Co by měla umět

Postýlky lze rozdělit na 4 obvyklé typy:
Obyčejné – dítě pokládáte a zvedáte přes bok postýlky v celé výšce
S vyndávacími příčkami – obvykle 2-3 odnímatelné tyčky uprostřed boku postýlky, kudy může starší dítě samo slézat
Se stahovacím bokem – nejoblíbenější typ postýlky, bok postýlky je možné snadno stáhnout a mít tak snazší přístup k miminku.
Se šuplíkem – šuplík nabízí velký a praktický úložný prostor

Cena

Cena se zpravidla odvíjí od materiálu, kvality zpracování a typu postýlky cca od 1000 Kč výše. V ČR patří mezi neoblíbenější značky Scarlett a Klupś, kde jsou ceny poměrně vysoké.
Sami si dovážíme dřevěné postýlky značek TOMI a HAPPY DAYS, které jsou neméně kvalitní, ale výrazně levnější.

Naše nabídka postýlek od 999,-

Co do postýlky

Výběr matrace je ještě důležitější než výběr samotné postýlky. Na matraci nešetřete, pro zdravý vývoj miminka je kvalitní matrace důležitá, zvláště bude-li na ní trávit větší část dne.

Matrace

Vybírat můžete z matrací molitanových, kokosových, pohankových a silikonových (pěměťová pěna) a jejich kombinací. Osvědčenou klasikou je kombinace kokos-molitan, kterou nic nezkazíte. Do postýlky se vyvarujte tenkých a měkkých molitanových matrací, ačkoli molitan sám o sobě není špatně. Vybírat byste v tomto případě měli spíše hmatem, než podle ceny. Lehčí molitanové matrace jsou vhodné spíše do cestovních postýlek, kde dítě tráví jen přechodnou dobu.
Matrace též dovážíme. Naše matrace nabízí velmi dobrý poměr ceny a kvality. Jsou kvalitní, zdravotně nezávadné a mají velmi příjemný a odolný potah.

Doporučujeme čláenk: Jak vybrat dětskou matraci

Naše nabídka matrací

Povlečení, peřinky

Výběru peřinek a povlečení není třeba věnovat tolik pozornosti, záleží spíše na Vašem vkusu. Není nutné pro dítě hne vybírat antialergenní výplně. Podstatnější je, aby vše, čeho se dítě dotýká, bylo bavlněné, stálobarevné a odolné vůči častému praní. Pozor na atypické rozměry peřinek a povlečení.

Naše nabídka povlečení 5 a vícedílné sety od 999,-

Peřinky

Levné kočárky

  • Levné kočárky Prodej nových a bazarových kočárků. Levné značkové kočárky

Dětské postýlky

Dětské matrace a povlečení

Provozovatel

PETTO je rodinná firma fungující na českém trhu již více než 20 let.

Díky letitým zkušenostem s dětským sortimentem můžeme našim zákazníkům nabídnout to nejlepší zboží za výhodné ceny, rychlý záruční i pozáruční servis a nadstandardní služby jako zajištění náhradního kočárku, opravy do druhého dne, záruka na kočárek od termínu porodu atd.

Naši zkušení a ochotní zaměstnanci Vám rádi pomohou a poradí s výběrem vhodného kočárku, bezpečné autosedačky, postýlky a dalšího dětského zboží.

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.