Aktuální provoz: Otevřeno Po-Pá 9-18hod, So 9-12

LOVI Dudlík s mini štítkem 0-2m silikonový dynamický MY LITTLE LOVE 2ks

5757/MOD

Dudlíčky pro novorozeňata - silikonový symetrický (kulatá savička) dynamický dudlík LOVI byl vytvořen ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní dítěte.

Obsahuje svítící kroužek, který ho usnadňuje najít ve tmě. Díky zmenšenému štítku je dudlík velmi lehký - je vhodnější pro novorozence. 

Velikost mini 0-2m. Neobsahuje BPA. V balení 2 ks - cena je uvedena za 2 kusy modrých dudlíčku, nebo 2 kusy růžových dudlíčků..


149 Kč
Kategorie: Dudlíky a příslušenství
Záruka: 2 roky

Zvolte variantu

 • Barva: modré
  • Kód: 5757/MOD |
  • Momentálně nedostupné
  149 Kč
     
 • Barva: růžové
  • Kód: 5757/RUZ |
  • Skladem (2 ks)
  149 Kč
     
 

Dynamické šidítko LOVI bylo vytvořeno ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní dítěte. Silikonové symetrické dynamické šidítko LOVI bylo klinicky testováno.

Všechna šidítka LOVI neobsahují bisphenol A.

Všechna šidítka LOVI jsou vyrobena ze silikonu, který je bez chuti a bez  zápachu. Silikonová šidítka mají delší životnost a lépe se udržují v čistotě.

Unikátní symetrická dynamická gumička se velmi dobře odvzdušňuje a nedeformuje zubní patro dítěte:

- zabraňuje reflexu kousání do šidítka
- umožňuje přirozené polykání slin
- podporuje zdravý vývoj řeči a formování skusu
- nedeformuje zubní patro dítěte
- velmi dobře se odvzdušňuje.

Dynamická gumička je vyrobena z nestejnorodých vrstev silikonu, takže se prodlužuje a smršťuje v závislosti na rytmu sání dítěte. Symetrický tvar připomíná matčinu bradavku. Tvar gumičky také umožňuje vložení šidítka do úst dítěte libovolným způsobem (nemá určenu  vrchní a spodní stranu). 

Tvarovaný zmenšený vykrojený tvar štítku umožňuje dítěti volně dýchat nosem. Je vyrobený z bezpečného materiálu, který neobsahuje BPA Jedinečný okraj štítku je vyroben ze zdravotnického materiálu, je příjemný na dotek a zabraňuje otlačení šidítka. Velikost štítku je proti standardním šidítkům LOVI zmenšená.

    

Díky zmenšenému štítku je šidítko velmi lehké - je vhodnější pro novorozence.

Otvory ve štítku umožňují cirkulaci vzduchu, eliminují hromadění slin za štítkem a tím předcházejí podráždění citlivé dětské pokožky.

Kroužek v šidítku pevně drží, usnadňuje držení a podávání šidítka. Můžete na něj připnout řetízek nebo šňůrku. Jedno šidítko v kapsli obsahuje unikátní ve tmě svítící bezpečnostní kroužek.

Šidítko je z hygienických důvodů opatřeno plastovým krytem.

Šidítko LOVI získalo ocenění konečných spotřebitelů:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: