Otevřeno Po-Pá 9-18hod, So 9-12
Doprava zdarma

Kinderkraft Lumi multifunkční lehátko dřevěné

9445
Neohodnoceno

Houpátko s kyvadlovým pohybem, který simuluje pohyb v matčině bříšku či náručí 


  • Skladem
3 599 Kč
Kategorie: Lehátka
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis
Servis nejen kočárku zajistíme u nás na prodejně
Sleva 5 % při platbě v hotovosti
Sleva 5 % při platbě v hotovosti
Sleva platí při nákupu zboží na prodejně
 

Kinderkraft Lumi je jedinečné lehátko, které je vybaveno tichým motorem, který umožňuje jeho přeměnu na houpátko. 
"Houpe" se kyvadlovým pohybem, který uklidní dítě tím, že mu připomene přirozené pohyby v matčině břiše.

Kolébka má 5 režimů, podle nichž může rodič měnit rychlost kývání, a časovač s možností nastavení na 8, 15 nebo 30 minut. Tyto funkce jsou ovládány dálkovým ovladačem s dosahem až 8 metrů!

Lumi je vybaveno multimédii - 12 vestavěných melodií vám umožní uklidnit vaše dítě nebo ho uspat. Ale to není vše - použití technologie Bluetooth umožňuje rodičům přehrávat jakoukoli hudbu z telefonu a port USB umožňuje připojit vybrané zařízení k lehátku.

Lehátko je dodáváno s odnímatelnou hrazdou se dvěma plyšovými hračkami. Díky tomu si dítě získává nové přátele a rozvíjí svou fantazii! Kinderkraft Lumi je perfektní způsob, jak pobavit a uklidnit vaše dítě ke spánku - to vše pomocí jednoho bezpečného a pohodlného produktu.

Součástí balení:

  • houpací systém
  • hrazda s hračkami
  • dálkové ovládání
  • napájecí kabel

Čas na hraní a odpočinek

Lumi je produkt, který kombinuje dva režimy - tradiční lehátko nebo elektrický houpadlo, které díky pohybům do strany batolata efektivně otřásá a dává mu uklidňující pocit blízkosti rodiče. Režim houpání odpovídá přirozeným pohybům v matčině břiše, a proto je jeho účinek na dítě tak uvolňující.

Bezpečnost především

Základem pro vytvoření bezpečného produktu je především výběr vhodných, pevných materiálů. Odrážeč-houpačka splňuje bezpečnostní standardy a potřebnou ochranu zajišťuje 5bodový pás s rozkrokem. Sada navíc obsahuje měkký polštář, který lze nastavit - byl použit tak, aby používání odrážadla bylo nejen bezpečné, ale také pohodlné. Jsme přesvědčeni, že tohoto cíle bylo dosaženo.

Tolik funkcí v jednom produktu

Lumi má funkce na vysoké úrovni - můžeme si vybrat až z 5 rychlostí kývání a nastavení doby provozu kývání. Motor v zařízení je velmi tichý, i když pracuje při vysokých otáčkách, což zaručuje klid pro batole a rodiče. Funkce houpání můžete přizpůsobit potřebám dítěte - přímo na panelu nebo pomocí dálkového ovladače s dosahem až 8 metrů.

Bude hrát to co chete

Lehátko má až 12 vestavěných melodií. Pokud váš malý už má své oblíbené písničky, můžete se připojit přes Bluetooth a zapnout jakoukoli hudbu z telefonu. A co víc, díky vstupu USB můžeme k lehátku připojit téměř jakékoli zařízení.

Včetně hraček

Sada obsahuje odnímatelnou nastavitelnou hrazdu se dvěma plyšovými hračkami, které umožní vašemu dítěti roztáhnout plachty jeho fantazie!

Specifikace:

  • Nosnost: 0-9 kg
  • Váha:3,1 kg
  • Rozměry:
  • 55,5x60,5x51,5 cm (v/sed/d)
  • Materiál: hliníková konstrukce, sedátko polyester

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: