Otevřeno Po-Pá 9-18hod, So 9-12
Doprava zdarma

Kinderkraft Lumi multifunkční lehátko dřevěné

9445

Houpátko s kyvadlovým pohybem, který simuluje pohyb v matčině bříšku či náručí 


  • Skladem
3 599 Kč
Kategorie: Lehátka
 

Kinderkraft Lumi je jedinečné lehátko, které je vybaveno tichým motorem, který umožňuje jeho přeměnu na houpátko. 
"Houpe" se kyvadlovým pohybem, který uklidní dítě tím, že mu připomene přirozené pohyby v matčině břiše.

Kolébka má 5 režimů, podle nichž může rodič měnit rychlost kývání, a časovač s možností nastavení na 8, 15 nebo 30 minut. Tyto funkce jsou ovládány dálkovým ovladačem s dosahem až 8 metrů!

Lumi je vybaveno multimédii - 12 vestavěných melodií vám umožní uklidnit vaše dítě nebo ho uspat. Ale to není vše - použití technologie Bluetooth umožňuje rodičům přehrávat jakoukoli hudbu z telefonu a port USB umožňuje připojit vybrané zařízení k lehátku.

Lehátko je dodáváno s odnímatelnou hrazdou se dvěma plyšovými hračkami. Díky tomu si dítě získává nové přátele a rozvíjí svou fantazii! Kinderkraft Lumi je perfektní způsob, jak pobavit a uklidnit vaše dítě ke spánku - to vše pomocí jednoho bezpečného a pohodlného produktu.

Součástí balení:

  • houpací systém
  • hrazda s hračkami
  • dálkové ovládání
  • napájecí kabel

Čas na hraní a odpočinek

Lumi je produkt, který kombinuje dva režimy - tradiční lehátko nebo elektrický houpadlo, které díky pohybům do strany batolata efektivně otřásá a dává mu uklidňující pocit blízkosti rodiče. Režim houpání odpovídá přirozeným pohybům v matčině břiše, a proto je jeho účinek na dítě tak uvolňující.

Bezpečnost především

Základem pro vytvoření bezpečného produktu je především výběr vhodných, pevných materiálů. Odrážeč-houpačka splňuje bezpečnostní standardy a potřebnou ochranu zajišťuje 5bodový pás s rozkrokem. Sada navíc obsahuje měkký polštář, který lze nastavit - byl použit tak, aby používání odrážadla bylo nejen bezpečné, ale také pohodlné. Jsme přesvědčeni, že tohoto cíle bylo dosaženo.

Tolik funkcí v jednom produktu

Lumi má funkce na vysoké úrovni - můžeme si vybrat až z 5 rychlostí kývání a nastavení doby provozu kývání. Motor v zařízení je velmi tichý, i když pracuje při vysokých otáčkách, což zaručuje klid pro batole a rodiče. Funkce houpání můžete přizpůsobit potřebám dítěte - přímo na panelu nebo pomocí dálkového ovladače s dosahem až 8 metrů.

Bude hrát to co chete

Lehátko má až 12 vestavěných melodií. Pokud váš malý už má své oblíbené písničky, můžete se připojit přes Bluetooth a zapnout jakoukoli hudbu z telefonu. A co víc, díky vstupu USB můžeme k lehátku připojit téměř jakékoli zařízení.

Včetně hraček

Sada obsahuje odnímatelnou nastavitelnou hrazdu se dvěma plyšovými hračkami, které umožní vašemu dítěti roztáhnout plachty jeho fantazie!

Specifikace:

  • Nosnost: 0-9 kg
  • Váha:3,1 kg
  • Rozměry:
  • 55,5x60,5x51,5 cm (v/sed/d)
  • Materiál: hliníková konstrukce, sedátko polyester

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: