Scarlett Matrace kokos-molitan-kokos 120 x 60 x 8 cm

8813

Matrace kokos-molitan-kokos - Scarlett - 120 x 60 x 8 cm. Dětská kokosová matrace je vyrobena z tepelně upravených kokosových vláken v kombinaci s PUR pěnou.


  • (3 ks) Skladem
639 Kč
Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky
 

Kombinovaná matrace kokos + molitan do dětské postýlky v bílé barvě. Potah matrace je bavlněný prošívaný. Atestováno, zdravotně nezávadné pro děti do 3 let.Matrace pro děti s velmi vzdušným jádrem z kokosového vlákna.

Tuhost matrace : II. Střední tvrdost
Rozměr: 120 x 60 cm
Výška : 8 cm
Nosnost matrace : 20 kg

Tato matrace patří mezi velice oblíbené matrace i díky své ceně.

K matraci doporučujeme dokoupit chránič matrace proti pročůrání nebo ušpinění

Dětská kokosová matrace je vyrobena z tepelně upravených kokosových vláken v kombinaci s PUR pěnou. Při výrobě je používána speciální tepelná technologie na odstranění všech roztočů (parazitů). Kokosová vlákna jsou dostatečně pevně slisována a spojena kaučukovým mlíčkem do pružně vrstvy. Matrace je potažena polyuretanovým vláknem a vrchní vrstva je 100 % bavlna. Matrace s kokosovým vláknem je velmi prodyšná a pomáhá ke kvalitnímu spánku a vývoji dítěte. Kokosové vlákno se i po namočení rychle vysuší a vyvětrá. Potahový materiál je sundavací a dá se prát samostatně v pračce, dle návodu k používání.

Výrobek vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR č. 84/2001 Sb., kladených na výrobky pro děti do 3 let.
Při výběru je důležité zvolit dostatečně pevnou a pružnou matraci. Dítě na matraci nejen leží, ale také podstatnou část doby strávené v postýlce, sedí nebo stojí. U málo pružných a pevných matrací může docházet k prošlapování až do roštu postýlky a deformování nožiček.

Matrace Scarlett jsou vyráběny ve vysoké kvalitě pevnosti a pružnosti. Základním způsobem rozeznání našich matrací je jednoduchý test na dostatečnou pevnost. Při postavení do svislé polohy nemůže být vidět žádné prohnutí a matrace musí zůstat stále rovná. Doporučujeme ověření pevnosti matrace, a to tak, že pevně stlačíme matraci dlaněmi proti sobě. Doporučujeme matrace firmy Scarlett používat z obou stran.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: