NOUZOVÝ STAV I V NAŠICH PRODEJNÁCH, e-SHOP FUNGUJE BĚŽNĚ. VYDÁME VÁM ZBOŽÍ, POŠLEME DPD, ALE I ODVEZEME OSOBNĚ AŽ K VÁM DOMŮ. TELEFONNÍ ČÍSLA AKTUÁLNĚ - 733 121 943 nebo 605 282 620

Philips AVENT Baby monitor SCD506

9298
Neohodnoceno

Elektronické chůvy Avent DECT vám zajistí uklidňující pocit, jako když jste s dítětem, i když zrovna nejste ve stejném pokoji. Nanejvýš spolehlivé spojení díky zdokonalenému křišťálově čistému zvuku*, uklidňující noční světlo a ukolébavky.


  • Skladem
1 899 Kč
Kategorie: Monitory dechu - chůvičky
Záruka: 2 roky
 

- Dvoucestná chůvička umožňuje na dítě mluvit zpět.
- Kontrolky znázorňují zvuky, které dítě vydává

Kontrolky se aktivují a zobrazí úroveň zvuku v dětském pokoji, i když je rodičovská jednotka ztlumena. Vždy budete vědět, zda je chůva v dosahu a připojená
- Rodičovská jednotka vás upozorní, když je chůva mimo rozsah nebo když dochází baterie, takže si budete vždy jistí, že máte spojení se svým dítětem.
- Úsporný režim Smart ECO - Jedinečný režim Smart ECO automaticky minimalizuje spotřebu energie při přenosu a prodlužuje výdrž baterie. Čím blíže jste k dítěti, tím méně energie je třeba k dokonalému spojení (funkce není dostupná v USA a v Kanadě).

- Dosah až 330 metrů*
- Dosah uvnitř až 50 metrů*.
- Dosah venku až 330 metrů*.

- Mimořádná doba provozu až 24 hodin Malá dobíjecí rodičovská jednotka nabízí na jedno nabití pohodlí až 24 hodin bezdrátového sledování. Doba ovšem závisí na typu použitých baterií a na tom, jak často a jak dlouho jednotku používáte s bateriovým napájením.

- Zůstaňte v dosahu a mluvte na dítě - Někdy vaše dítě pouze potřebuje slyšet váš uklidňující hlas. Jedním stiskem jste pomocí této nezbytné funkce ve spojení s vaším dítětem odkudkoli z domácnosti  

- Technologie DECT zaručuje nulové rušení a 100% soukromí
Technologie DECT zajišťuje nulové rušení jinými zařízeními, která vysílají signál, např. jinými zařízeními pro sledování dětí a bezdrátovými nebo mobilními telefony. Šifrování dat zajišťuje bezpečné a soukromé připojení, takže si můžete být jisti, že své dítě posloucháte pouze vy.  
Perfektně čistý zvuk s technologií DECT I sebemenší zasmání, zamumlání a škytnutí uslyšíte naprosto čistě.
Technologie DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunications) zajišťuje vysoce kvalitní a křišťálově čistý zvuk, takže můžete své dítě poslouchat kdykoli.  

- Nabíjecí rodičovská jednotka Nabíjecí rodičovská jednotka vám umožní pohybovat se po domě i vycházet ven.  

- Uklidňující a tišící Uspěte své dítě pomocí uklidňujícího teplého nočního světla a jemných ukolébavek.      

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: