Otevřeno Po-Pá 9-18hod, So 9-12
Novinka

Jablotron - Nanny 3 - Monitor dechu miminka

13982
Neohodnoceno

Unikátní produkt od tradičního českého výrobce monitorů dechu Nanny. Novinka BM-03 je vhodná pro miminka s nízkou porodní váhou již od 1kg hmotnosti.

Nová Nanny BM-03 nabízí jedinečnou funkci detekce položení a odejmutí miminka. Jako jediný produkt na trhu vás umí upozornit, že jste pravděpodobně položili miminko na podložku, ale zapomněli jste monitor zapnout. Stejně tak vás upozorní na nutnost vypnutí monitoru v okamžiku, kdy jste miminko vyjmuli z postýlky.


  • Skladem
4 999 Kč
Kategorie: Monitory dechu
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis
Servis nejen kočárku zajistíme u nás na prodejně
Sleva 5 % při platbě v hotovosti
Sleva 5 % při platbě v hotovosti
Sleva platí při nákupu zboží na prodejně
 

JABLOTRON Monitor dechu miminka - Nanny 3

 

Unikátní produkt od tradičního českého výrobce monitorů dechu Nanny. Novinka BM-03 nabízí jedinečnou funkci detekce položení a odejmutí miminka – jako jediný produkt na trhu umí upozornit, že jste pravděpodobně položili miminko na podložku, ale zapomněli jste monitor zapnout. 

Střeží tedy Vaše miminko 24 hodin denně, a to i v době, kdy zrovna neleží v postýlce – podložka neustále vyhodnocuje vzruchy z okolí a v případě, že došlo k položení miminka, upozorní Vás na nutnost přístroj zapnout. Stejně tak Vás upozorní na nutnost vypnutí, pokud jste miminko vyjmuli z postýlky a monitor zapomněli vypnout.

Nanny BM-03 je certifikovaný zdravotnický prostředek, který monitoruje dýchání dítěte a je vhodný i pro nedonošená miminka od 1kg hmotnosti. Jako jediný monitor na trhu také hlídá stáří podložky a v případě, že ta již překročila dobu své životnosti, upozorní Vás během automatického testu funkčnosti. Je napájen ze 2 tužkových baterií, má noční lampičku pro rychlou vizuální kontrolu miminka v noci a intenzitu jasu automaticky přizpůsobuje okolnímu prostředí – v noci tak kontrolky svítí s menší intenzitou pro nerušený spánek Váš i Vašeho miminka. Rovněž hlídá teplotu v místnosti, aby nedošlo k přehřátí miminka, což je jeden z rizikových faktorů tzv. Syndromu náhlého úmrtí kojence.

Detekční plochu v postýlce lze rozšířit připojením druhé podložky. 

Jak funguje Nanny?

Nanny je chytrý monitor dechu, který vás přivolá na pomoc, jakmile se mu něco nebude zdát zcela v pořádku. Navíc vás upozorní u případné zástavy dechu v důsledku dávení.
Při každém nádechu dítěte blikne zelená kontrolka. Pokud se miminko nenadechne po dobu 20 sekund, nebo se frekvence jeho dýchání sníží pod 8 nádechů za minutu, začne svítit červené světlo a spustí se poplach.
Už jen zvuk alarmu často stačí k tomu, aby se miminko probudilo z hlubokého spánku a nadechlo se.
        
Balení obsahuje:
- monitor Nanny
- návod k použití monitoru dechu
- návod k resuscitaci miminka
- držák a suchý zip na postýlku
- držák a oboustranná lepící páska pro umístění na stěnu nábytku
- klip na postýlku
- stojánek na vyhodnocovací jednotku
- 2 ks kvalitních baterií

Technická data:
- poplachová frekvence dýchání: < 8 nádechů/min. (< < 0,13 Hz)
- snímací podložka: typ BM-03D
- rozměry 300 × 500 × 15 mm
- váha 935 g
- svrchní materiál PVC-P
- akustický výkon sirény: 80 dB/m ± 5 % dB/m
- provozní podmínky: +5 °C až +40 °C, Rh 15 % - 93 %, 700–1200 kPa
- zdravotnický prostředek: třída IIb

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: