Otevřeno Po-Pá 9-18hod, So 9-12

Klups - Jonas - Ohrádka polohovací s kolečky

8805
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 3

Velmi oblíbená dřevěná ohrádka z borovicového masivu, přírodní, s polohovacím dnem.


  • Do 3 týdnů
2 899 Kč
Kategorie: Ohrádky
Záruka: 2 roky
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis
Servis nejen kočárku zajistíme u nás na prodejně
Sleva 5 % při platbě v hotovosti
Sleva 5 % při platbě v hotovosti
Sleva platí při nákupu zboží na prodejně
 

Velmi oblíbená dřevěná ohrádka z borovicového masivu, přírodní, s polohovacím dnem a 3 vyjímatelnými šprušlemi.
Ohrádka je přiměřeně velká pro miminkovské a batolecí hry.
Díky jednoduše polohovacímu dnu mohou rodiče dobře manipulovat s ležícím miminkem.

POPIS:

 - velký rozměr - 105x101x75 cm

- materiál borovice masiv
- kolečka
- jednoduše polohovací rošt
- dno do 5ti poloh
- dno je většinou bílé (různé barvy a tisky dle aktuální nabídky)
- 3 vyjímatelné příčky pro hry větších dětí (hra na domeček)
- lze opakovaně smontovat a rozmontovat

EU ČSN EN 716-1 a ČSN EN 716-2  

Váha 17kg
Rozměr balení: 104x79x16 cm

Borové dřevo je vybíráno již ve fázi řezání na pile, díky čemuž k nám přichází pouze to, které je označeno "prvotřídní". O další fázi výběru se postarají naši důvěryhodní lidé zaměstnaní jako technologové dřeva, kteří velmi důsledně vybírají dokonalé prvky pro vytvoření ochranné bariéry, dna a bočnice postýlky. Vyrobeno ze 100% borovicového dřeva z polských lesů.


Usnadnění:
Dno ohrádky je možné libovolně nastavit v 5 úrovních. Pro usnadnění volného pohybu dítěte byly použity odnímatelné příčky. Uzamykatelná kolečka usnadňují přemisťování ohrádky.


Dětská ohrádka JONAS - bezpečí a svoboda pro vaše nejmenší

Dětská ohrádka je kus nábytku, který vám umožní oddělit prostor, který může vaše dítě bezpečně využívat. Ohrádka JONAS poskytuje dítěti svobodu a bezpečí a odděluje místo na hraní. Může se stát i místem, kam si dítě unavené hraním lehne ke spánku.

Ohrádka je skvělým řešením pro rodiče, kteří by rádi připravovali jídlo nebo pracovali na notebooku a zároveň hlídali batole. Umístěním dítěte do ohrádky si rodič může být jistý, že mobilní miminko nezaleze pod nábytek nebo jiná místa, kde by jeho dosažení mohlo vést k potenciálnímu zranění. Dítě v ohrádce má volnost pohybu, ale v omezeném prostoru, díky čemuž se rodič může bez výčitek věnovat svým povinnostem.

Bílá ohrádka se bude hodit opravdu do každého interiéru a přitom místnost nezahltí. Bílá ohrádka JONAS bude vypadat bezvadně i v pokojích zařízených ve skandinávském stylu. Jednoduchá konstrukce ohrádky bez jakýchkoliv dekorací z ní dělá nejen pohodlný, ale i elegantní kus nábytku. Bílá bude působit i v barevných místnostech, prostor lehce „zklidní“.

Snadné přemístění ohrádky

Aby rodiče měli co největší pohodlí a komfort, má JONAS kolečka. Díky tomu je možné ohrádku přemístit na vhodné místo, abyste měli miminko stále na očích. Po umístění nábytku na místo, které nám nejlépe vyhovuje, můžeme kolečka zaaretovat a nestarat se o pohyb ohrádky. Toto řešení je bezpečné pro rodiče i miminka.

5 stupňů nastavení

Při navrhování našeho nábytku vždy dbáme na to, aby mohl sloužit našim zákazníkům co nejdéle. Proto jsme ohrádku JONAS vybavili pětistupňovým systémem nastavení dna. Dno lze nastavit na tyto výšky: 11 cm, 18 cm, 24,5 cm, 31 cm, 37,5 cm. Díky tomu je možné výšku přizpůsobit fázi vývoje miminka.

Při tvorbě postýlky JONAS jsme dali rodičům možnost vytáhnout příčky z ohrádky. Rodiče, kteří se rozhodnou, že jejich děti jsou dost staré na to, aby postýlku opustily samy, mohou snížit dno a vytáhnout příčky. Takové pohodlí umožňuje dítěti samostatně se rozhodnout, kdy by si chtělo hrát nebo lehnout na zdřímnutí, díky čemuž je dítě nezávislé a dává rodičům větší svobodu.

100% polské dřevo

Pro výrobu našeho nábytku používáme 100% dřevo z polských lesů. Ohrádka JONAS byla celá vyrobena z pečlivě vybraného borovicového dřeva patřícího do první kategorie. Prvotní kontrola probíhá již ve fázi řezání dřeva na pile a druhá v naší dílně. Pak se naši technologové ještě jednou pečlivě podívají na materiál, ze kterého je náš nábytek vyroben, a vybírají jen ty nejlepší prvky. Tak vzniká ohrádka JONAS, kterou pak mohou využívat naši nejmenší zákazníci.

 

 

 

návod >zde<

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: