Otevřeno Po-Pá 9-18hod, So 9-12
Sleva Více variant

KINDERKRAFT - Xpedition Isofix (0-36 kg)

11811
Neohodnoceno

Otočná autosedačka od narození až do 12 ti let

Isofix, jízda pozadu i po předu směru 

 

 

 

  • 6 299 Kč 500 Kč –7 %
  • Skladem
5 799 Kč
Kategorie: Autosedačky 0-36 kg - Otočné
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis
Servis nejen kočárku zajistíme u nás na prodejně
Sleva 5 % při platbě v hotovosti
Sleva 5 % při platbě v hotovosti
Sleva platí při nákupu zboží na prodejně
 

KINDERKRAFT - Xpedition Isofix

 

Hledáte jednu autosedačku, která bude Vašemu dítěti sloužit několik let? Seznamte se s XPEDITION: 0-36 kg otočnou autosedačkou z ISOFIX, kterou lze namontovat dozadu a dopředu vůči směru jízdy (RWF do 18 kg, FWF od 9 do 36 kg).


Bude sloužit dětem až pro 4 váhové skupiny (ECE 0 + / I / II / III):

- od narození do 13 kg (skupina ECE 0+),
- od 9 do 18 kg (skupina ECE I),
- od 15 do 25 kg (skupina ECE II),
- od 22 do 36 kg (skupina ECE III).

Autosedačka prošla přísnými nárazovými testy u renomovaného nizozemského institutu TASS INTERNATIONAL. Díky speciálním systémům, přeprava dítěte v sedačce XPEDITION zvyšuje bezpečnost během jízdy. H-GUARD SYSTEM chrání jemnou krční část, hlavu a ramena dítěte. Ochranu trupu zajišťuje SIDE PROTECT SYSTEM, který je odpovědný za posílení boků sedačky tak, aby při bočních nárazech absorbovaly sílu nárazu.

XPEDITION od společnosti Kinderkraft je otočná sedačka o 360 stupňů s integrovanou základnou, které vám umožní snadné a rychlé otočení sedačky boční stranou ke dveřím, proto snadnější vložení dítě do ní a jej připevnění pomocí vnitřních popruhů. V závislosti na věkové skupině se sedačka montuje pomocí systému ISOFIX, popruhem TOP TETHER a / nebo bezpečnostních pásů v autech.Výhody:

Bezpečnost:

- Crashtested - stejně jako všechny autosedačky značky Kinderkraft podléhá XPEDITION přísným nárazovým testům ve renomovaném nizozemském institutu TASS INTERNATIONAL. Po uvedení na trh sedačky dodatečně procházejí dalšími vícestupňovými kontrolami.

 


- H-GUARD SYSTEM - díky zesíleným stranám opěrky hlavy je dobře chráněna jemná krční část dítěte, hlava a ramena. Opěrka hlavy má 7 poloh nastavení.
- SIDE PROTECT SYSTEM - boky sedačky jsou vyztuženy, díky čemuž ještě lépe chrání boky, ramena a trup dítěte.
- ISOFIX a TOP TETHER - pro děti ze skupin 0+ a I se sedačka připevňuje pomocí ISOFIX a TOP TETHER a dítě se připevňuje vnitřními popruhy. U starších dětí (skupiny II a III) se sedačka připevňuje na ISOFIX a dítě je připevněno pomocí bezpečnostních pásů. V těchto skupinách existuje možnost také používat sedačku v autech bez ISOFIX.
- Integrovaná základna - sedačka má integrovanou základnu, která zajišťuje její bezpečné a stabilní upevnění v autě.
- Indikátory správné montáže - XPEDITION má indikátory správné montáže ISOFIX a TOP TETHER a indikátor potvrzující, že sedačka je správně zajištěna v poloze RWF nebo FWF. Díky tomu budete mít jistotu, že jste během montáže neudělali chybu.
- Vstřikovací technologie - skořepina XPEDITION byla vyrobena s využitím moderní vstřikovací technologie, která zaručuje vyšší odolnost a lepší kvalitu povrchové úpravy.
- Interiér z EPS - vnitřek bočních chráničů, sedáku a opěrky hlavy je vyplněn odolným materiálem EPS, který dobře absorbuje energii nárazu.


- 5bodové vnitřní popruhy - sedačka má pevné, nastavitelné vnitřní popruhy s odolnou sponou SHIELD – což je uznávaná americká značka. Vybaveno je ANTISLIPPERY SYSTEM: překrytí popruhů jsou na spodní straně pokryta protiskluzovým povrchem, který jim brání ve sklouznutí z ramen dítěte.
- Pohodlné vedení pásu - usnadňuje správné připevnění dítěte pomocí bezpečnostních pásů. Díky nim se riziko špatného vedení pásu snižuje na minimum.
- Materiály použité k výrobě sedačky jsou testovány renomovaným institutem INTERTEK, takže si můžete být jisti, že jsou bezpečné jak pro mladší tak i pro starší cestující.Funkční použití:

- EASY SPIN 360 ° - umožňuje snadno a rychle otočit sedačku do strany, pro snadnější vložení dítěte. Tato možnost také usnadňuje vyjmutí dítěte ze sedačky.
- RECLINING SYSTEM - umožňuje jednou rukou nastavit úhel náklonu sedačky. Díky tomu můžete pohodlně upravit náklon sedačky podle potřeb dítěte, čímž zvýšíte pohodlí během cesty. Sedačka má 5 jízdních poloh: 1 RWF a 4 FWF.
- EASY GROW SYSTEM - umožňuje rychle a současně nastavit výšku opěrky hlavy (7 poloh) a vnitřních popruhů podle výšky dítěte. Díky tomu se popruhy a opěrka hlavy ještě lépe přizpůsobí dítěti..
- Velký rozsah nastavení - díky velkému rozsahu nastavení a prostornému sedadlu sedačka bude vhodná jak pro mladší děti, tak pro ty starší.

Pohodlí:

- Zasouvání bezpečnostních pásů - když je čas připoutat dítě pomocí automobilového bezpečnostního pásu, můžete 5bodové bezpečnostní pásy snadno umístit do praktického úložného prostoru.
- Dvě vložky - autosedačka XPEDITION má dvě samostatné vložky, které jsou určeny pro děti do 5 a 12 kg. Umožňují bezpečně a pohodlně cestovat i malým dětem.


- Ventilační otvory - sedačka XPEDITION s hmotností 0-36 kg má v zadní části otvory ve skořepině, které zajišťují dodatečné proudění vzduchu v horkých dnech a zajišťují komfort jízdy.
- Základnu namontujete pouze jednou - stačí když sedačku namontujete do auta a poté ji upravíte podle dané věkové skupiny. Nemusíte konfigurovat samotnou integrovanou základnu, kterou již máme namontovanou ve svém autě.
- Snadné čištění - čalounění lze sundat a vyprat. Sedačku snadno udržíte čisté po mnoho dalších let. Látka je příjemná na dotek - dítě se bude cítit pohodlně jak na krátkých, tak na dlouhých cestách.


Technické parametry:
Materiály:
- Základna: PP
- Skořepina: EPS, PP
- Potah: polyester
- Hmotnost: 12,5 kg
Rozměry sedačky:
- Hloubka: 64 - 77 cm (v závislosti na nastavení), výška: 53-69 cm, šířka: 45 cm
Sedadlo:
- Šířka: 27 cm (s vnitřní vložkou) - 29 cm (bez vložky)
- Hloubka: až 33 cm
Opěradlo:
- Výška: 47-66 cm
- Šířka: 26-30 cm
- Šířka opěrky hlavy: 14 cm
Hloubka bočních ochranných krytů: až 19 cm
Základna:
- Výška základny: 11 cm (s ISOFIX), 7 cm - předek s mechanismem reclining
- Šířka a hloubka základny: 36 x 52,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: