Otevřeno Po-Pá 9-18hod, So 9-12
Akce Tip Více variant

X-lander - X-run - AKČNÍ set 2v1

13881/AZU 13881/AST 13881/PET Zvolte variantu
Neohodnoceno

Běžecký kočárek, který zajišťuje maximální bezpečnost Vašeho dítěte během aktivní procházky.

Tento kočárek má nakloněná kolečka, která garantují lepší stabilitu při řízení. Ochranný pás na ruce, zvonek a ruční brzda – díky tomuto vybavení lze kontrolovat jeho řízení nezávisle na rychlosti a terénu.

 
je skvělým začátkem společného dobrodružství. Korba – na procházky od prvních dní a sportovní sedačka, když bude Vaše dítě již samostatně sedět. 


 • Zvolte variantuMomentálně nedostupnéSklademMomentálně nedostupné
13 990 Kč
 • Varianta
Kategorie: Sportovní kočárky
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis
Servis nejen kočárku zajistíme u nás na prodejně
Sleva 5 % při platbě v hotovosti
Sleva 5 % při platbě v hotovosti
Sleva platí při nákupu zboží na prodejně
 

X-lander X-run - dvojkombinace

 
Kočárek X-Run je certifikován a testován v souladu s nejnáročnějšími normami, které musejí splňovat kočárky pro běhání.
Je vytvořen s myšlenkou na bezpečnost Vašeho dítěte během aktivních procházek.

Kočárek pro běhání má kolečka nakloněná vůči ose, tím je posílena neobyčejně stabilní konstrukce X-Run. Tato kolečka usnadňují ovládání kočárku na nerovném povrchu.

Žádná energická jízda neohrozí pohodlí a ochranu dítěte. Sedačka je zavěšena na lankách, tím jsou minimalizovány vibrace a je znemožněn jejich přenos do kočárku. Díky tomu se kočárek pro běhání osvědčí i na nerovných, štěrkových cestách.

Složení setu: 
– sportovní sedačka (od 6 měsíců)
– nánožník
– moskytiéra do sportovního kočárku
– korba X-Pram (0-6 měsíců)
– moskytiéra na korbu
– snímatelné prostěradlo s gumičkou
– taška X-Bag Lite
– odepínací pouzdro
– cestovní přebalovací podložka
– nezbytné adaptéry na korbu/autosedačku

 

Co kočárek X-run nabízí?

ZVONEK NA RUKOJETI
Nezbytný pro bezpečnost dítěte během tréninku. Zvonek namontovaný na rukojeť kočárku zvyšuje bezpečnost Vašeho dítěte. Zejména při běhu nebo tréninku na frekventovaných stezkách.

PĚTIBODOVÉ BEZPEČNOSTNÍ PÁSY 

Uzpůsobené velikosti dítěte pro jeho vysokou bezpečnost. Je to systém zapínání pásů vyvedených z pěti míst. Díky tomuto zapínání není možné, aby se z něj dítě mohlo samo vyvléct nebo vypadnout. Plně tedy garantují stabilitu a bezpečnost také při různé rychlosti jízdy na různém terénu. Pásy lze sedačkou protáhnout ve třech místech, podle výšky dítěte. Mají polstrování chránící tělo před otlaky, což dítěti poskytuje kromě bezpečnosti také velké pohodlí.

SYSTÉM QUICK RELEASE
Ergonomické sundávání koleček. Je to výjimečně praktický patent na stahování koleček. Víme, jak cenná dokáže být každá sekunda, když u sebe máte během tréninku malé dítě. Proto stačí jeden pohyb ruky, páčka upevnění kolečka se uvolní a umožní jeho rychlé sejmutí. Díky tomu se značně zmenší objem rámu, což přispívá k jeho snadné přepravě. Zadní kolečka se také sundávají snadno.

ROZKLÁDACÍ BOUDIČKA
Jednoduše se obsluhuje a garantuje úplnou ochranu dítěte. Je to absolutní must have sportovního kočárku. Účinná ochrana Vašeho dítěte proti větru, dešti nebo slunci. Nastavitelná podle potřeby, lze ji zvětšit rychlým rozepnutím zipu. Po rozložení zcela zakrývá tělo dítěte a uzpůsobuje se jeho poloze. Osvědčuje se tedy také v době, kdy Vaše dítko spí, přičemž mu poskytuje soukromí pro klidný spánek.

RUČNÍ BRZDA 
Záruka bezpečnosti dítěte během aktivního tréninku rodičů. Ruční brzda je nezbytným prvkem pro rodiče, kteří aktivně tráví čas se svými dětmi. Jak pro lidi, kteří milují kolečkové brusle, tak pro ty, kteří milují běh. Během tréninku vám umožní s jistotou řídit rychlost jízdy, a to i ve svažitém terénu. Což znamená, že máte také kontrolu nad bezpečností svého dítěte. Brzda na rukojeti je vyžadována pro získání homologace pro běžecké kočárky.

VENTILAČNÍ PANEL
Vzdušná sedačka s dobrou cirkulací vzduchu uvnitř kočárku. Velmi rychle odpínatelný panel na zip odkrývá velkou část boudičky, zhotovenou ze síťky, která umožňuje přívod vzduchu do kočárku. Díky tomuto řešení je pro Vaše dítě cestování i během letních a slunných dní velmi komfortní. Panel lze částečně odsunout pomocí zipu. Takto odepnutý slouží jako okénko, aby mohl rodič pozorovat dítě sedící po směru jízdy.

MOSKYTIÉRA, KOŠ NA NÁKUPY
Garance komfortní procházky pro Vaše dítě. Dalo by se říct, že pro aktivní rodiče to jsou dva nejpraktičtější prvky kočárku. Moskytiéra chrání Vaše dítě během tréninku nebo běhu mimo město nebo na lesní stezce. Díky ní může dítě bezpečně běžet s Vámi, a když má tu potřebu, může si i zdřímnout. V X-Run není koš na nákupy jen objemný, ale má vpředu také dodatečný zip, aby bylo možné do něj věci snadno uložit a následně vybalit.

ZAVĚŠENÁ SEDAČKA
Lehká, ale dobře tlumící otřesy. Tento typ sedačky je zavěšen na speciálních pásech. Díky tomu Váš malý pasažér nepocítí žádné nerovnosti. Pásy tlumí otřesy a znemožňují jejich přenos na dítě, ale jemně jej houpají. Sedačku lze složit společně s kočárkem, bez nutnosti demontáže. Samotná sedačka je poměrně malá, lehká a nemá vliv na hmotnost celku. V závislosti na potřebách dítěte lze opěradlo sedačky libovolně polohovat a zajistit tak dítěti nezbytné pohodlí. 

ZPEVNĚNÉ ŠVY
Odolnost, kvalita a dobrý styl. Dvojitě zpevněné švy v sedačce garantují nejen její odolnost, ale zajišťují jí také vyšší kvalitu, při udržení estetického vzhledu. Zpevnění sedačky vyplývá ze skutečnosti, že je – podobně jako opěrka nohou – extrémně namáhána. Avšak pro Vaše dítě to znamená zejména posílení komfortu jízdy v kočárku

UV50 LÁTKA
Při navrhování kočárků je základním požadavkem nejvyšší péče o bezpečnost a zdraví dětí. Všechny textilie v kočárku mají nejvyšší ochranu proti slunečnímu záření UV50. Díky této ochraně se škodlivé silné záření nedostane dovnitř gondoly nebo do chráněné části sedadla. Zatahovací boudička UV50 téměř kompletně zastíní dítě sedící v kočárku a tím pečuje o jeho zdraví a chrání ho před škodlivými vnějšími faktory.

 

LEHKÝ, KOMPAKTNÍ ORGANIZÉR DO KOČÁRKU PRO AKTIVNÍ RODIČE 

Tato malá taška obsahuje vše, co rodiče milující aktivní životní styl potřebují pro své ratolesti i pro sebe. Často se ji také říká organizér, protože má uvnitř komory a kapsičky na potřebné věci. Ideální na trénink, procházky a do města. Navrženo jako malá, lehká, ale velmi praktická vychytávka pro každodenní použití. Malá taška na kočárek X-Bag Lite má samostatnou přihrádku na láhev s vodou nebo bidon. Vybavili jsme ji také přebalovacím pultem a druhou, menší taštičkou, kterou můžete z tašky kdykoliv odpojit a připevnit na opasek pomocí karabiny. Organizér do kočárku byl vytvořen také pro aktivní sportování s ohledem na vaše miminko. Navrhli jsme ho tak, abyste si o něj při běhání s X-Run neutloukli kolena. Navíc se hodí i pro aktivní městské výlety s X-Go a X-Fly. Pokud však hledáte větší tašku na kočárek, doporučujeme vám podívat se na verzi X-Bag nebo X-Rollbag.

Běžecký kočárek 3v1 pro nejaktivnější, snadno se řídí

Dětský běžecký kočárek, čili model X-Run, jsme vytvořili s myšlenkou na ty, kteří milují aktivní životní styl. Proto se kočárek ideálně ovládá jak během běžeckých vycházek, tak během těch méně intenzivních. Nadchne odolností, ale i svou lehkou konstrukcí. Díky ní se náš běžecký kočárek řídí velmi snadno a stejně dobře s ním lze manévrovat. Běh, jízda na bruslích nebo rychlé změny směru během tréninku budou příjemné jak pro Vaše dítě, tak pro Vás. X-Run vznikl pro to, aby rodiče mohli být vždy blízko svým dětem, nezávisle na vlastních potřebách a situaci. Díky řešení, kterým jsou běžecké kočárky, můžete i nadále rozvíjet svou aktivitu a dopřát si pořádnou dávku pohybu! S tímto běžeckým kočárkem se dynamická procházka promění v rodinnou a bezpečnou zábavu. Neznamená to, že běžecký kočárek X-Run je kočárek určený výhradně sportujícím rodičům.

 

Spolehlivost a univerzalita, kterou se vyznačuje náš běžecký kočárek, spočívá také v tom, že je neobyčejně praktický a značně usnadňuje každodenní cesty do města. Dobře víme, že umějí být výzvou, nejméně takovou jako jízda na kolečkových bruslích. Proto je kočárek X-Run odolný, ale velmi lehký, což usnadňuje jeho přenášení. Běžecký kočárek X-Run má velkou a pohodlnou sedačku, která zajišťuje dítěti velký komfort při cestování, zatímco Vy jej máte stále na očích díky okénku. Kromě toho jsme náš běžecký kočárek vybavili objemným a nastavitelným košem na nákupy. Ideálním také k uschování nejpotřebnějších věcí, když budete odcházet na delší dobu. A pokud to bude potřeba, můžete pomocí nastavitelné opěrky nohou zvětšit prostor uvnitř. Vše pro to, aby každá chvíle na procházce s běžeckým kočárkem X-Run byla pro děti i rodiče skutečným potěšením.

 
 
Ne každý jogger může být běžeckým kočárkem.

Takový kočárek musí splňovat náročné normy a projít mnoha testy, aby získal certifikát a normu běžeckého kočárku. Za běžecký kočárek je často považován kočárek se třemi koly nebo zvonkem na rukojeti. To je však málo, aby byla během běhu nebo tréninku zajištěna bezpečnost dítěte.

 

X-Run splňuje speciální normu „Norma jogger EK2/AK2.3 14-02:2014“, která garantuje technologická řešení, díky kterým bude každý trénink bezpečný pro dítě i rodiče.

Certifikovaný běžecký kočárek, který splňuje požadavky normy EK2/AK2.3 14-02:2014, se vyznačuje nakloněnými zadními koly, která zajišťují stabilní řízení kočárku. Najetí na nerovnost při vysoké rychlosti nezpůsobí naklonění kočárku s dítětem uvnitř. Přední znehybněné kolo se při najetí na písek nebo díru nekontrolovaně neotáčí. Díky ochraně se svévolně neodepne, ale lze jej snadno demontovat pomocí ergonomické páčky.

Klíčová během tréninku je plynulá jízda kočárku. Zajišťují ji velká nafukovací kola. Ale nejen ta! Vliv na snadnou jízdu mají vysoce kvalitní ložiska, to ona odpovídají za snadné otáčení kol na osách. Pohodlí dítěte garantuje prostorná sedačka, která je zavěšena jako houpačka. To znamená, že je stabilně zavěšena na konstrukci rámu pomocí pásů, proto pohyb sedačky souzní s pohybem kočárku a nepřenáší vibrace z povrchu.

U běžeckého kočárku je samozřejmě nezbytný zvonek a ruční brzda. Zejména při jízdě na kolečkových bruslích je možné kočárek zastavit na velmi krátkém úseku. Je to klíčové pro bezpečnost při vysoké rychlosti, nebo při jízdě z kopce. Běžecký kočárek musí mít lanko, kterým je spojen s osobou, která jej řídí. Tento požadavek normy má garantovat, že v případě změny tempa při běhu nebo nekontrolovaného puštění rukojeti kočárek s dítětem neodjede sám.

Může být běžecký kočárek zároveň kočárkem multifunkčním? Samozřejmě, že může! Na rám kočárku X-Run připnete korbu X-Pram a autosedačku. Tréninky s dítětem v kočárku doporučujeme od 6. měsíců života dítěte, ale X-Run se skvěle osvědčí i jako kočárek pro každodenní použití. Kočárek se snadno skládá, jedním pohybem lze sundat kola. Navíc je velmi lehký, i přes velká nafukovací kola váží pouze 11,5 kg. Při každodenním použití se jistě osvědčí také velký nákupní koš. Usnadněním je dodatečný uzávěr, díky němu se lze k obsahu koše dostat ze všech stran. Ďábel tkví v detailu! Nenahraditelnou součástí je moskytiéra namontovaná v opěrce nohou sedačky. Osvědčí se na procházce, ale praktická je také během tréninků v parku nebo mimo město.

Bezpečnost a kvalitu kočárku garantuje shoda s normou EN 1888:2012. Norma běžeckého kočárku EK2/AK2.3 14-02:2012.

 

Podobné produkty

Více variant
a
 • Doprava
  zdarma
PETITE&MARS - Airwalk2
Kód: 14442/PIN
Značka: PETITE&MARS
Nové barvy oblíbeného kočárku Airwalk, inovace - magnetická spona 5ti bodových pásů.
5 799 Kč
Skladem
Detail
Akce Více variant
KINDERKRAFT - Vesto - Kočárek sportovní
KINDERKRAFT - Vesto - Kočárek sportovní
Kód: 13070/ULT
Kočárek VESTO je univerzální kočárek, vytvořený pro rodiče, kteří milují společné procházky se svým dítětem. Je vhodný pro batolata již od narození, což umožňuje rozložení opěradla naplocho a díky možnosti připevnění sedadla dopředu a dozadu ve směru jízdy se výborně hodí i pro děti, které chtějí během procházek udržovat oční kontakt se svými rodiči.VESTO se výborně osvědčí jako na městských chodnících, tak i na hrbolatých stezkách mimo města. Systém CLICK & FOLD umožňuje snadné a rychlé složení kočárku jednou rukou, a to spolu se sedadlem. Vycházkový kočárek je také vybaven systémem AUTO LOCK, který zabraňuje náhodnému rozložení kočárku během jeho přenášení nebo přepravy. Celá konstrukce VESTO je kromě toho odolná a odpružené bezúdržbové pěnové kola jsou otočné.
4 199 Kč
Skladem
Detail
Více variant
KINDERKRAFT SELECT - Indy 2 Premium - Nature Vibes
 • Doprava
  zdarma
KINDERKRAFT SELECT - Indy 2 Premium - Nature Vibes
Kód: 12729
Značka: Kinderkraft
Lehký sportovní kočárek premiové kvality s nánožníkem a pláštěnkou
5 699 Kč
Do 3 dnů v e-shopu
   
Více variant
KINDERKRAFT - Askoy - Kočárek sportovní
 • Doprava
  zdarma
KINDERKRAFT - Askoy - Kočárek sportovní
Kód: 12962/LIN
Značka: Kinderkraft
Lehký, ale prostorný i pro větší dítě kočárek s gumovými zadními koly.
3 299 Kč
Vyprodáno
Detail
Novinka Více variant
TFK Konstrukce PRO Frame
 • Doprava
  zdarma
TFK Konstrukce PRO Frame
Kód: 14091
Značka: TFK
15 540 Kč
Objednáno
   
Více variant
Joie - Mytrax Pro
Joie - Mytrax Pro
Kód: 12621/LIN
Značka: Joie
Osvědčený kočárek výborné kvality s výškově nastavitelnou rukojetí, kola srovnatelná s nafukovacími, ale bezdefektní    
6 599 Kč
Skladem
Detail
Tip Více variant
babyjogger city elite 2 set 2v1 kocarek korba briar green opulent black
BabyJogger - CITY ELITE 2 - 2v1 - dvojkombinace
Kód: 13220/MIN
Značka: BabyJogger
Baby Jogger® City Elite® 2, prostorný sporťák ve zcela novém designu na 3 gumových kolech  se speciálním systémem "Forever-Air" a s odpružením všech 3 kol pro zkoumání vašeho okolí bez omezení. Hmotnost pouze 11,7 kg Nosnost pro děti do 22 kg - celková nosnost kočárku 28kg (1kg pro zadní kapsu / 4,5kg na košík) Skládání 1-rukou
19 799 Kč
Skladem
Detail
Akce Více variant
cz09942n z1
 • Doprava
  zdarma
 • 8 799 Kč
  20 %
Valco SNAP 4 Tailor Made Sport
Kód: 5123/GRE
Značka: Valco
Sportovní kočárek Snap 4 Tailor Made Sport má všechny vlastnosti kočárku Snap 4, na které jste již zvyklí. Díky luxusním materiálům, které byly použity a konstrukci s titanovou úpravou, získáte kočárek, který je nejen funkční, ale i designový.
6 999 Kč
Do 3 dnů v e-shopu
Detail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: