Otevřeno Po-Pá 9-18hod, So 9-12
Více variant Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Kinderkraft -Aston - dětská tříkolka

7454/PIN 7454/BLU Zvolte variantu
Neohodnoceno

Tříkolka ASTON je určena pro děti , má otočné sedátko. Lze ji snadno přizpůsobit věku a výšce dítěte. Je také možné propojit mateřskou rukojeť s řídítky dítěte a umožnit tak rodičům mít plnou kontrolu nad tříkolkou.

Díky sklopné opěrce nohou a možnosti otočit sedadlo ve směru nebo proti směru jízdy, lze tříkolku použít i jako kočárek.

  • 2 899 Kč od 2 599 Kč 300 Kč –10 % 300 Kč –10 %
  • Zvolte variantuMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupné
2 599 Kč
  • Varianta
Kategorie: Dětské tříkolky
Záruka: 2 roky
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis
Servis nejen kočárku zajistíme u nás na prodejně
Sleva 5 % při platbě v hotovosti
Sleva 5 % při platbě v hotovosti
Sleva platí při nákupu zboží na prodejně
 

Kinderkraft -Aston

ASTON je tříkolka určená pro děti ve věku od 9 měsíců do asi 5 let. Je to dětské kolo, které roste s vaším dítětem. Díky různým nastavením ho snadno přizpůsobíte věku a výšce vaší ratolesti. Nejprve vám ASTON poslouží jako společník na procházky a to od chvíle, kdy se vaše dítě naučí sedět. Stačí otočit sedadlo čelem k sobě, připoutat dítě pásem a jede se!

  
 
Až váš drobeček vyroste, snadno můžete sedačku otočit směrem ke světu. Nejprve budete moci ovládat rychlost a směr jízdy díky speciálním funkcím kola a později, když přijde čas na samostatnou jízdu, můžete dětské kolo nastavit tak, aby dítě jelo samo. S ASTONem nebude žádná procházka nudná!

  

Kola na každou procházku  
Nedávno pršelo a dítě chce jít na procházku? Pro dětské kolo ASTON žádný problém. Velká nepropíchnutelná kola jsou trvanlivá a odolná proti oděru. Nemusíte je nafukovat a kromě toho se nedají prorazit. Blátivé chodníky nebo štěrkové cesty jsou pro toto dětské kolo denním chlebem.

Jízda vpřed nebo vzad k rodiči
Sedadlo dětského kola lze otočit tak, aby dítě bylo otočeno dopředu nebo dozadu vůci směru jízdy. Nejmenší děti s vámi budou stále moci udržovat oční kontakt, a až vyrostou a budou chtít poznávat svět: sedadlo můžete snadno otočit dopředu.

  

Ochrana proti větru
Tříkolka ASTON má velkou skládací kapotu. Ochrání batole před mrholením nebo větrem, ale také poskytne dítěti stín při procházkách na plném slunci. V případě potřeby, až miminko vyroste, jej snadno demontujete.

Bezpečná jízda
Kolo je vybaveno nastavitelnými popruhy. Snadno je přizpůsobíte výšce dítěte a díky nasazeným chráničům nebude miminko vystaveno oděrkám. ASTON má také ve středě upevněnou zábranu, kterou lze sejmout, když přijde čas na samostatnou jízdu.Funkce volného kola
Díky této funkci bude dítě moci šlapat, aniž by kolo pohánělo. Jste to vy, kdo bude při procházce určovat rychlost jízdy. Tato funkce je užitečná i pro nejmenší děti, když ještě nedosáhnou na pedály. Dítě si pak může nohy pohodlně opřít o výklopné opěrky nohou

Dvě řídítka 
Díky vodítku v rodičovské rukojeti můžete pomocí rukojetí vzadu kolo libovolně otáčet. Pokud vaše dítě ještě nezvládlo zatáčení nebo je na to příliš malé, jízda na kole a jeho vedení ve městě bude snazší, když ho vy budete ovládat.

Nastavitelná rodičovská rukojeť
Pro usnadnění řízení tříkolky pro rodiče a opatrovníky dětí, má ASTON nastavitelnou rodičovskou rukojeť. Během několika okamžiků si jeho výšku přizpůsobíte své výšce bez použití jakéhokoli nářadí.Sklopné opěrky nohou
Vaše dítě ještě nedosahuje na pedály? Jedním pohybem stačí rozložit opěrky nohou, na které si dítě volně opře nohy. Opěrky nohou lze kdykoli složit a rozložit: také i při procházce, když se dítě unaví šlapáním.

Praktické doplňky
K dětskému kolu jsou připojeny praktické doplňky: taška na drobnosti, velký košík na drobnosti za sedadlem, držák na pohár pro rodiče a zvonek.


Technické parametry:

Materiál:
- Kola: EVA pěna
- Rám: ocel
- Látka: polyester

Rozměry:
- Složené dětské kolo: 94 x 50 x 105 cm

Kola:
- přední: 24,5 cm
- zadní: 20 cm

Věk: od 9 měsíců do 5 let

'

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: