Otevřeno Po-Pá 9-18hod, So 9-12

Jak to s Pettem začalo?

Na počátku všeho byla malá čepička. Byla pletená na Dopletě, vlastnoručně vyrobená, vlastnoručně prodaná na trhu.

Čepička měla velký úspěch, a to byl impuls k tomu, abychom dalším čepičkám dali vlastní značku - PetTo (tedy Petra + Tomáš).

Tohle méno už naší firmě zůstalo. A my jsme propadli kouzlu miminkovských a dětských věciček. 

 

První malinkou kamennou kojeneckou a dětskou "speciálku" jsme otevřeli v objektu Pozemních staveb (FÚ) v Liberci.

S obtížemi jjsme sehnali první tři kombinované kočárky :) - "ne-liberty", nemohla jsem se vynadívat, jak byly krásné a moderní. Psal se rok 1995.

 

Brzy ale tenhle prostor pro dětskou prodejnu nestačil, a tak jsme se přestěhovali a definitivně zakotvili v mnohem větších prostorách bývalého kina v Pražské ulici v průchodu. Prostor jsme ještě zvětšili, modernizovali vlastními rodinnými silami, a trochu jsme se báli toho, že ho ani nenaplníme zbožím.

 

Na obrázcích vidíte moderní vozítka konce 90. let, žádné nafukovačky, minimální odpružení, zvláštní designy látek, jak moc šel i u kočárků pokrok dopředu. A což teprve autosedačky!

 

 

 

Za těch 28 let jsme obsloužili desetitisíce zákaznůků, moná i vaše babičky, maminky, i vás.

Nyní jsme v našem regionu zůstali jako jediná speciálka.  Dlouholeté prodejny jsme měli dvě, druhá pobočka v Mladé Boleslavi (tam jsme byli 20 let) bohužel nepřežila kovidovou dobu.

 

My jsme Liberečáci, takže liberecká prodejna pro nás vždycky byla topkou a rádi bychom ji udrželi i dál právě i pro vás.

Věříme, že i dnes v tak moc virtální době, se najdou zákazníci, co si chtějí zboží vyzkoušet, osahat a chtějí individuální lidský přístup.

Pokud to oceníte a budete nás potřebovat, zůstaneme tu s vámi i dál.

My, rodina PETTO, i naše skororodina - naše prodavačky, které jsou s námi víc než desítku let.